Open ART Fest Praha – 26.-27.10.2024

Jedinečný festival kde se představí více než 200 talentovaných umělců, kteří budou po celou dobu přítomni a nabízejí svá originální díla k prodeji.

URL Akce: https://www.openartfest.cz/

„Každý obraz je jako okno do mého světa vidění, kde barvy a tvary vyprávějí můj příběh bez hranic“

Jmenuji se Kristýna Smetanová je mi 33 let a žiji v malé vesničce Tetín ve Středočeském kraji. Jako zdravotní sestra jsem měla spousty inspirace v každodenním životě. Malování a kreslení jsem se začala věnovat jako samouk v roce 2018. Začala jsem malovat doma.

Nyní mám svůj ateliér, kde maluji, ale i vítám mé klienty, kteří si má díla odnášejí domů. Mé začátky byla kresba tužkou podle fotografií, později abstraktní malba akrylem. Oboje mi zůstalo dodnes. Je to pro mě relax a únik z reality. Ze začátku jsem si myslela, že to bude jen koníček. Ten se ale přehoupl ve vášeň a něco co jsem chtěla šířit dál. Barvy a plátno se staly mému srdci domovem, i když jsem nikdy malbu, ani kresbu nestudovala. Umění mi dalo dar vyjádřit se a objevit svůj vlastní svět. Není to jen mým koníčkem, ale je to způsob vyjádření a objevení vlastní vize.

Jsem maminka dvou malých dětí, kteří jsou pro mě nekonečnou inspirací. Jejich bezprostřednost, kreativita a radost ze života mě neustále motivuje k tomu, abych hledala krásu v běžných věcech.

Každý můj obraz je originální. Doposud jsem nikdy nevytvořila dvě stejná, nebo si podobná díla. Nikdy dopředu nevím, co na plátně vznikne. A proto je i pro mě samotnou vždy výsledek překvapení a radost.

Pro mě je každý nový den jako prázdné plátno, připravené na nové příběhy a barvená dobrodružství, které mi přináší nekonečnou inspiraci.

 

Kontakt:

Tel.: +420 722 922 007
Web: https://atelierkristynysmetanove.cz
– v anglickém jazyce: www.smetanova.art
FB- https://www.facebook.com/smetanova.art
IG – https://www.instagram.com/smetanova.art
YT – https://www.youtube.com/@smetanova-art
Pinterest – https://pinterest.com/smetanovaart
e-mail: info@atelierkristynysmetanove.cz